יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות

יישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות

כיצד מתבצע יישור שיניים "בלתי נראה" באמצעות קשתיות שקופות?

אנו עובדים בשיטת iROK. שיטה זו, הינה שיטת טיפול חדשנית ומהפכנית ליישור שיניים שקוף ובלתי-נראה המתאימה לכ-85% ממקרי ליקויי הסגר למבוגרים ולנוער (נערות מגיל 14 ונערים מגיל 15).
המערכת מבוססת על טכנולוגיית לייזר ממוחשבת בתלת-מימד הנקראת orthoRX המבטיחה טיפול נוח, יעיל ומהיר יותר מכל שיטת טיפול אחרת ליישור שיניים.
לאחר ביצוע סט צילומים אורתודונטים ומטבעים של הלסתות, מתבצע תכנון הטיפול: בהתאם לנתונים המתקבלים מהמערכת הממוחשבת ועל פי מטבעי השיניים שלך, מיוצרות בהתאמה אישית, סדרה של קשתיות שקופות וניידות העשויות מחומר תרמופלסטי, המורכבות על השיניים ומוחלפות מידי שבועיים עד שלושה שבועות. הקשתיות מזיזות את השיניים בהדרגה בהתאם לתוכנית הטיפול ולתכנון שנעשה בהדמיה, כך שבסוף הטיפול, השיניים מתיישרות למצב התכנון הסופי האידיאלי.
תכנית הטיפול שלך תוצג על גבי המחשב (או באפליקציה בטלפון האישי שלך) ותאפשר לך לראות באופן וירטואלי ובתלת מימד את כל מהלך תזוזת השיניים, שלב אחר שלב באופן הדרגתי, כדי שתדע תמיד כיצד יראו שינייך בסיום הטיפול וכל זאת עוד לפני שהוא החל.

מה יתרונות השיטה על פני יישור שיניים "רגיל"?

אסתטי - שקוף ובלתי נראה
הגייני - צחצוח אידיאלי ללא מכשור
קצר ומהיר - 6 עד 10 חודשים
צפוי - תכנון ממוחשב של התוצאה הסופית
שמרני - פחות עקירות
שקיפות - ניתן לצפות באפליקציה בשלבי התכנון ולעקוב אחר ההתקדמות

אחד היתרונות של השיטה הוא, שמאחר שכל שלב של הטיפול מתוכנן מראש, ניתן לדעת בדיוק מה יהיה משך הטיפול עבורך, ללא הפתעות. משך הטיפול הממוצע נע בין 6 ל10 חודשים בלבד, זמן קצר יותר משיטות הטיפול האחרות ("גשר" רגיל).

יתרון חשוב נוסף, הוא שניתן להסיר את הקשתיות לצורך אכילה וצחצוח שיניים, מה שמבטיח נוחות מירבית, הגיינה טובה יותר ושמירה על בריאות השיניים והחניכיים גם בזמן הטיפול. בשאר הזמן (20-22 שעות ביממה) יש להרכיב את הקשתיות, ולישון איתן.

וכמובן – אחד הייתרונות הבולטים ביותר בשיטה זו – הקשתיות אינן נראות ממרחק של 20-30 ס"מ, כך שמלבדכם, איש לא ידע שאתם עוברים טיפול ליישור שיניים.

עד היום בוצעו ברחבי העולם ובישראל למעלה מ2 מליון מקרים של יישור שיניים בשיטה זו.

הדור החדש של יישור השיניים כבר כאן.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למרפאתנו.