אודות המרפאה

אנו במרפאת השיניים של ד"ר ירדן גולדשטיין, מאמינים בשימוש בחומרים בריאים ובמתן רפואת שיניים "מותאמת אישית" (Personalized dentistry), תוך שימוש בטכניקות אבחון וטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.
אנו מקפידים על שימוש בחומרים "ידידותיים", ביוקומפטביליים
(biocompatible) מתוך הבנה של צרכי מטופלינו, בעלי מודעות גבוהה לבריאות ו/או רגישויות מיוחדות כל זאת מבלי להתפשר על אסתטיקה ברמה הגבוהה ביותר.

תפיסת הטיפול שלנו היא שקיימת שונות בין כל אחד ואחד מאיתנו, המכתיבה טיפול המתאים באופן אישי לכל מטופל (personalized dentistry). לכן, אנו מציעים מספר בדיקות חדשניות שיוכלו לתת לנו מידע חשוב על הגנטיקה, הביולוגיה והביוכימיה שלכם ולסייע לנו בקביעת תכנית הטיפול האישית עבורכם.

להרחבה בנושא רפואת שיניים ביולוגית ורפואת שיניים מותאמת אישית לחץ כאן

 

טיפולים

במרפאתנו מתבצעים כל מגוון טיפולי השיניים: בדיקות, סתימות, ניקויי שיניים, כתרים, מבנים, ציפויי חרסינה אסתטיים, שיקומים מורכבים ועוד.
טיפולים נוספים המבוצעים על ידי צוות מומחים כוללים: טיפולי שורש, ניתוחי חניכיים, עקירות כירורגיות, שתלים וניתוחים נלווים לצורך בניית עצם לפני השתלה (למשל הרמות סינוס).
אנו שמים דגש על שימוש בחומרים בריאים, ללא מתכות וללא
BPA
, ועובדים עם מעבדות שיניים מקומיות מהשורה הראשונה.

רפואת מומחים

על צוות המרפאה נמנים רופאים מומחים בעלי שם בתחומי הכירורגיה, החניכיים וטיפולי השורש, כך שכל הטיפולים מתבצעים תחת "קורת גג אחת" על ידי בעלי מקצוע המומחים בתחומם.
הטיפולים המבוצעים על ידי צוות מומחים כוללים: טיפולי שורש וכירורגית שורש זעירה, ניתוחי חניכיים, עקירות כירורגיות, שתלים וניתוחים נלווים לצורך בניית עצם לפני השתלה (למשל הרמות סינוס).

למידע נוסף אודות צוות המרפאה לחץ כאן.

רפואת שיניים אסתטית

בעידן רפואת השיניים הנוכחי אין גבול לאפשרויות. היום ניתן לטפל באופן פשוט וקל במגוון רחב של בעיות אסתטיות; החל משינויי צבע קלים וכלה בשברים של החותכות וכל הפרעה למראה ההרמוני של השיניים.

ברפואת השיניים הביולוגית כל השחזורים (סתימות, כתרים וגשרים) הם ללא מתכות ועשויים מחומרים ידידותיים לבריאותכם, ותוך שמירה על עקרוi הminimal invasiveness כלומר פגיעה מינימלית בחומר השן הבריא.
אנו מציעים מגוון פתרונות טיפוליים אסתטיים שיעניקו לכם חיוך בעל מראה טבעי ובריא: הלבנת שיניים, ציפויי חרסינה(Laminate Veneers) , שחזור שיניים מחומרים מרוכבים, כתרים אסתטיים ללא מתכת ועוד.
התהליך מתבצע יחד איתכם יד ביד ובכל שלב נקבל את החלטות יחד, על מנת שתוכלו לחייך בביטחון בסיום הטיפול.