כתבו עלינו

מופע רוק

מאי 2017

לבריאות השיניים יש השלכות על המצב הכללי שלנו. הקפידו על מה שנכנס לפה, אחרת הוא עלול להגיע ללב.

מתוך כתבה במדור הבריאות של עיתון "מעריב" בחודש מאי 2017.

לחצו כאן להורדת הכתבה המלאה

קרא עוד

כבר שימנת הבוקר את השיניים שלך?

2016 אוגוסט

תשכחו ממברשת ומשחת שיניים. לטרנד הבריאות החדש קוראים Oil Pulling משיכת שמן קוקוס מצד אחד של הפה לצדו השני, לשם ניקוי וחיטוי. מדובר בשיטה טבעית הנלחמת באופן אקטיבי בחיידקי העששת ובמחלות חניכיים, מסבירים רופאי השיניים.

מתוך כתבה שהתפרסמה בעיתון לאישה בחודש אוגוסט 2016.

לחצו כאן להורדת הכתבה המלאה.

קרא עוד

כתבה בחדשות ערוץ 10 בנושא שימור תאי גזע לשימוש רפואי עתידי

2011 דצמבר

מרפאתנו הינה הראשונה בישראל ביישום טכנולוגית הנדסה גנטית המאפשרת שימור תאי גזע משיניים לצורך טיפולים רפואיים עתידיים.  שיני חלב, שיניים קבועות  ושיני בינה שנעקרות במהלך טיפולים דנטליים מתאימות לתהליך השימור. הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת לשמר את תאי הגזע שבמוך השיניים בהקפאה עמוקה ועל יד כך מאפשרת לאותו אדם אן בן משפחתו הקרובה ליהנות בעתיד מפיתוח טיפולים רפואיים המבוססים על שימוש בתאי גזע. תהליך השימור מתבסס על שימור מוך השיניים הנעקרות בבנק רקמות ביולוגי. את התאים ניתן להפיק משיני חלב, שיניים טוחנות ושיני בינה הנעקרות לצורך יישור שיניים.

קרא עוד

לא כל חור נועד לסתימה – זהר צמח וילסון מראיין את ד"ר גולדשטיין בנושא רפואת שיניים ביולוגית

מאי 2014

לא כל חור נועד לסתימה – כך לפחות חושב ד"ר ירדן גולדשטיין, רופא שיניים ביולוגי, שמספר לזהר צמח וילסון למה צריך להימנע מטיפולי שורש ולמה באמת חשוב לשמור על היגיינת הפה.

תחושת בטן – מגזין הגוף-נפש של רדיו מהות החיים נוגע בנושא התזונה מזוויות שונות. גישת התזונה האינטגרטיבית מתייחסת אל כל מה שמזין אותנו כאל תזונה, אף אם אינו מגיע על צלחת: יסודות כמו רוחניות, קריירה משמעותית, פעילות גופנית, ויחסים בינאישיים.

קרא עוד